Przyjmę do biura, B2B
OLVITA
Wrocław, Dolnośląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : ul. Zwycięska 20A, Wrocław Opis oferty pracy : Firma OLVITA jest rozpoznawalnym producentem produktów spożywczych z sektora zdrowej żywności i kosmetyków naturalnych.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i tworzeniem kolejnej naszej marki produktów zatrudnimy : OSOBĘ DO DZIAŁU SPRZEDAŻY Firma zatrudnia pracowników na pełny etat.

Praca biurowa jednozmianowa w godzinach 8-16 ( pon-pi). Proszę o przesyłanie CV tylko osoby poważnie zainteresowane podjęciem pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie, jest to związane ze szkoleniem produktowym.

Zgrany i dynamiczny zespoł handlowców. Firma o zasięgu międzynarodowym zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób. Stanowisko pracy : kreowanie i rozbudowa nowej marki produktów, przyjmowanie telefoniczne zamówień od kontrahentów B2B - sklepy i hurtownie, współpraca z klientem biznesowym, wysyłanie ofert - pozyskiwanie nowych odbiorców, wprowadzanie zamówień do systemu, także współpraca z klientem zagranicznym.

Wymagania : - wymagane wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe - kierunki związane z technologią żywności i żywieniem człowieka, biotechnologia, bezpieczeństwo żywności, dietetyka, kosmetologia.

 • komunikatywność, - doświadczenie w handlu, - sumienność i pracowitość - kultura osobista - język angielski w stopniu minimum B2 lub C1, także kontakt z klientem zagranicznym - gotowość do wyjazdów na krajowe i zagraniczne międzynarodowe targi spożywcze UWAGA : nie znasz języka obcego na poziomie min B2 lub C1, nie aplikuj.
 • Eksportujemy do kilkunastu krajów i nie poradzisz sobie. oferujemy : - dobre wynagrodzenie + dodatkową premię uzależnioną od efektów pracy - możliwość dalszego rozwoju - pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym - wysoka stabilność firmy CV ze zdjęciem wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku