Pomocnik operatora maszyn - zatrudnienie bezpośrednie
Randstad Polska
Łódź, Polska
2 d. temu

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Pracowałeś przy maszynach? A może dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi?

Nie musisz mieć doświadczenia w ich obsłudze! Chętnie Cię wszystkiego nauczymy!

Aplikuj jeszcze dziś i porozmawiajmy o ofercie.

Lokalizacja : Łódź- Nowy Józefów

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie (umowa o pracę)
  • zatrudnienie w firmie, która przestrzega wszelkich norm (filtrowanie powietrza, przestrzeganie zasad BHP)
  • wynagrodzenie podstawowe + PREMIE (łącznie można osiągnąć nawet ponad 3tys. netto).
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i kompetencji
  • benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i inne)
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (rodzaj maszyny zależny od konkretnego stanowiska)
  • dbanie o prawidłowy proces produkcji
  • dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów
  • przestrzeganie przepisów bhp
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 12 godzinnym (6-18; 6-18; 18-6; 18-6; 4 dni wolnego)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47