Operator Maszyn - do 19 zł/h brutto + premie + transport
FACHPRACA
Oborniki, Poland
4 d. temu

Marzy Ci się kariera operatora maszyn?

Świetnie, z nami spełnienie tych marzeń jest możliwe!

Zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie do 19 zł / h brutto, premie, a także transport pracowniczy z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny i Szamotuł.

Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia!

Aplikuj, nie czekaj!

Wystarczy, że jesteś zaangażowany / na w swoje obowiązki a każde zadanie jest dla Ciebie rozwijającym wyzwaniem! Będziemy zadowoleni jeżeli będziesz mógł / mogła się pochwalić umiejętnością odczytywania rysunku technicznego.

Do Twoich zadań należeć będzie obsługa maszyn na produkcji oraz kontrola procesu produkcyjnego!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowiska : Operator Maszyn.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku