Płatny Staż w Zespole AutoCAD
fluor-corporation
Gliwice, Śląskie, Poland
‎5 godz. temu

Job Description

W związku z rozpoczynaniem kilku nowych projektów aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych nabyciem pierwszych doświadczeń zawodowych :

Miejsce pracy : Gliwice (ścisłe Centrum)

Podstawowy zakres obowiązków :

  • Modelowanie 2D schematów technologicznych
  • Przeglądy dokumentacji technicznej
  • To be Considered Candidates :

    Must be authorized to work in the country where the position is located and be able to interview on site., Must be authorized to work in the country where the position is located.

    Basic Job Requirements

    Wymagania :

  • Student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (preferowane wydziały : energetyczny, mechaniczny, chemiczny, elektryczny)
  • Komunikatywna znajomość jęz. Angielskiego
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, dodatkowym atutem będzie :
  • udzielanie się w stowarzyszeniach / kołach studenckich, czy np. bycie starostą grupy
  • wzięcie udziału w programie wymian studenckich
  • Dostepność do pracy w wymiarze około 30-40 h / tygodniowo (dajemy możliwość elastycznego układania grafiku i godzin pracy)
  • Preferred Qualifications

    Oferujemy :

  • Dzięki dogodnej lokalizacji naszej siedziby (samo Centrum Gliwic) oraz elastycznym godzinom pracy umożliwiamy pogodzenie pracy zawodowej ze studiami
  • 3-6 miesięczny, płatny staż w międzynarodowej korporacji
  • Możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • Dalszy rozwój zawodowy w Branży Orurowania (np. w zakresie modelowania 3D na programach takich jak SMART 3D, PDS, PDMS) bądź w Branży Procesowej
  • Możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Stałe wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Degree Required