HOSTESSA w Klubie Nocnym 1500zł netto / TYGODNIOWO !!!!!
inter finances
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

HOSTESSA w Klubie Nocnym 1500zł netto / TYGODNIOWO !!!!!! Klub nocny w centrum Warszawy zatrudni 3 otwarte, komunikatywne i pozytywne dziewczyny do pracy w charakterze HOSTESSY KLUBOWEJ.

Wymagamy : -dyspozycyjności w godzinach nocnych -wiek 18-35 -KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ j. angielskiego Oferujemy : -prace stałą, oparta o umowę -cały lub pół etatu(min.

3x w tyg dyspozycyjność) -wypłaty co tydzień Strój własny - sukienka + buty na obcasie, ładny make-up. MOŻLIWOŚĆ PRACY NA CAŁY LUB PÓŁ ETATU ️PRACA POLEGA NA ROZKRĘCANIU IMPREZY, ROZMOWIE Z GOŚĆMI KLUBU, DOBREJ ZABAWIE.

MOŻNA PIĆ ALKOHOL PODCZAS PRACY(dostajesz drinki, ale nie musisz pić) ️ jest to strip-club nie dom publiczny etc. więc proszę darować sobie zbędnych komentarzy.

Szukamy hostess - NIE TANCEREK! Jeśli chcesz w końcu dobrze zarabiać i odbić się finansowo to pisz do mnie i zostaw swój nr tel.

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA, BO MAMY SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE CIĘ DO PRACY PRACA 20 : 00-5 : 00 PODAJ SWÓJ NR TEL W ZGŁOSZENIU SZUKAMY KOGOŚ OD ZARAZ

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku