Spawacz MIG/MAG, Belgia
Vitruvion Sp. z o. o.
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym spawaczem z uprawnieniami do spawania zbrojeń na zakładzie prefabrykacji w Belgii.

Praca na własnej działalności od zaraz. Wymagania : - aktywna działalność gospodarcza bądź chęć założenia - znajomość rysunku technicznego - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziany samochód Oferujemy : - stabilne warunki współpracy - możliwość zakwaterowania - atrakcyjne stawki - dużo godzin - rozliczenia co dwa tygodnia Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej : www. vitruvion. pl Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku