Inżynier devops – połączenia zewnętrzne
ING Tech Poland
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : theprotocol

Wymagane, Checkpoint, CiscoMile widziane, Terraform, Ansible, Chef, Puppet, AWSO projekcie, Praca z usługami SaaS i chmurą wymaga zapewnienia bezpiecznej i szybkiej łączności.

Aby te połączenia działały, musisz mieć umiejętność projektowania i wdrażania infrastruktury sieciowej w rozwiązaniach lokalnych i chmurowych.

Może to dotyczyć różnych obszarów od konfiguracji VPN i bezpośrednich połączeń na routerach po zapewnienie pełnej wirtualnej infrastruktury u dostawców chmury.

Zespół w swoim zakresie wykonuje zautomatyzowane rozwiązania za pomocą narzędzi takich jak Ansible i Terraform.Twój zakres obowiązków, Utrzymanie, Projekty, nowe inicjatywyMasz wiedzę sieciową z routingu i switchingu dla technologii Cisco (poziom CCNP),, Posiadasz doświadczenie w pracy z loadbalancerami (e.

g. F5),, Posiadasz doświadczenie w pracy z firewallami (e.g. Checkpoints, Palo Alto etc.),, Masz doświadczenie w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z następujących języków : Python, Bash, PowerShell, JavaScript,, Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii,, Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy,, Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy,, Potrafisz pracować w języku angielskim.

Mile widziane, Doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań chmurowych i usługach infrastrukturalnych (Azure Express routes, Amazon VPN itp.

Doświadczenie w zakresie orkiestracji przy użyciu takich platform jak Terraform, Ansible, Saltstack, Chef, Puppet, Azure Automation, Google Cloud Deployment Manager, AWS Cloud formation itp.

Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań,, Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwoju.

Benefity, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, siłownia w biurze, gry wideo w pracy, parking dla pracowników, strefa relaksuTak się u nas pracuje,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku