Specjalista ds. kadr i płac
BIFIX
Górki Małe (pow. łódzki wschodni), łódzkie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Górki Małe (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników : wystawianie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, tworzenie kont pracowników w systemie kadrowym,
  • Pełna obsługa zleceniobiorców : wystawianie umów zleceń, kwalifikowanie do ubezpieczeń społecznych, tworzenie konta zleceniobiorcy w systemie kadrowym,
  • Obsługa systemu Enova w obszarze kadrowo-płacowym
  • Obsługa Płatnika w zakresie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
  • Obsługa procesu PPK,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i pozostałej dokumentacji pracowniczej,
  • Współpraca z dostawcą usługi płacowej,
  • Przygotowanie danych do naliczenia wynagrodzenia,
  • Weryfikacja kompletności i poprawności wypłat wynagrodzeń dla pracowników,
  • Weryfikacja i naliczanie poprawności rozliczania czasu pracy pracowników,
  • Obsługa bieżąca pracowników,
  • Przygotowywanie co miesięcznych raportów i zestawień wynagrodzeń,
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnym,
  • Zarządzanie benefitami i wnioskami urlopowymi pracowników oraz wprowadzanie oceny pracowników ,
  • Wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
  • Tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,
  • Koordynacja projektów szkoleniowych,
  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy i wstępna weryfikacja kandydatów oraz archiwizacja dokumentacji,
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy do ZUS, US, PFRON, GUS,
  • Prowadzenie nadzór BHP,
  • Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców,
  • Rozliczenia mandatów pracowników firmy,
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej zakresów obowiązków na poszczególne stanowiska pracy
  • Nasze wymagania

  • znajomość prawa pracy;
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programu Płatnik;
  • znajomość programów MS Office (MS Word, Excel itp.);
  • zdolność analitycznego myślenia i analizowania danych;
  • skrupulatność i dokładność na najwyższym poziomie;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w młodym i zaangażowanym zespole
  • Pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BIFIX Wojciech Piasecki Sp.

    J. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie przez BIFIX Wojciech Piasecki Sp.

    J danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem bifix bifix.plAdministratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca.

    Możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro bifix.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem bifix bifix.

    pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro bifix.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem bifix bifix.pl.