Marketing Specialist
zeiss
Warszawa
6 d. temu

ZEISS Medical Technology oferuje produkty i rozwiązania firmy ZEISS w zakresie okulistyki, neurochirurgii, chirurgii otolaryngologicznej, stomatologii i onkologii, które wspomagają postęp w medycynie i pomagają lekarzom na całym świecie poprawiać jakość życia pacjentów.

Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi;
  • Opracowanie materiałów POS;
  • Przygotowanie akcji marketingowych B2B;
  • Komunikacja marketingowa;
  • Współpraca w przygotowaniu spotkań i targów branżowych;
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Analiza wyników akcji marketingowych
  • Współpraca z działem sprzedaży i biurem obsługi klienta.
  • Zarządzanie danymi klientów w systemie CRM.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie marketingowe;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point i Excel (wzory, tabele przestawne, wykresy, etc.), znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Kreatywne podejście;
  • Znajomość rynku medycznego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • Pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie i w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Pakiet benefitów (m.in. : grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dofinansowanie do urlopu, karta Multisport, prywatna opieka medyczna).
  • Zgłoś tę pracę