ZŁOTA RĄCZKA (OD ZARAZ, 3000ZŁ NETTO)
ManpowerGroup
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : -Prace serwisowe : nadzorowanie i wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz wykonywanie drobnych napraw gwarancyjnych -Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecenie usuwania awarii -Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac serwisowych -Drobne prace wykończeniowe -Zaopatrzenie biura -Utrzymanie techniczne biura Wymagania : -Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie na stanowisku hydraulik, spawacz, monter, elektryk itp.

Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane -Prawo jazdy kat. B -Zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy -Umiejętność obsługi komputera -Niekaralność Oferujemy : -umowę o pracę -Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie) -Samochód służbowy -Telefon, komputer -Oferta dotyczy pracy stalej Zapraszam do aplikacji!