MAGAZYNIER BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
HR Navigator Beata Siadek
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska : Codziennie przez Twoje ręce przejdzie wiele pakunków a Ty będziesz miał swój udział w terminowym dostarczeniu przesyłek do adresata.

Twoim zadaniem będzie załadunek / rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, przepychanie paczek na taśmie oraz naprawa uszkodzonych przesyłek.

Wymagania : Sprawność fizyczna i umiejętność pracy w szybkim tempie będzie Twoim największym atutem. Mile widziane jest prawo jazdy kat.

B oraz możliwość wyjazdu własnym autem. Pracując z HR Navigator gwarantujemy :

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
 • stawka godzinowa 10,45 EURO BRUTTO / H DZIEŃ; 12,54 EURO BRUTTO / H NOC
 • czas pracy ok. 7,5h - 8h dziennie,
 • w pełni opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
 • możliwość pracy długoterminowej / sezonowej,
 • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (ekuz, A1),
 • opiekę koordynatorów.Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul.
 • Zawiła 69.Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

  HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

  HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

  Prosimy o dopisanie następujących klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i Hr Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku