Staż w Dziale Zarządzania Zamówieniami / Customer Service (Order Managment) Intern
Corning Incorporated
Strykow, Łódzkie, PL, 95-010
4 d. temu

STAŻ W DZIALE ZARZĄDZANIA ZAMÓWIENIAMI

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA :

  • Praca w systemie SAP : wprowadzanie zamówień do systemu SAP oraz wsparcie działu Order Management w dokonywaniu bieżących zmian w zamówieniach
  • Kontakt z klientem : wsparcie działu Customer Service w codziennych zapytaniach klientów / pomoc w tworzeniu ofert
  • Wsparcie przy reklamacjach : zbieranie danych od klientów; udział w administracyjnych zadaniach wewnątrz firmy
  • Tworzenie dokumentów i faktur komercyjnych
  • CZEGO OCZEKUJEMY :

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności zarządzania czasem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności, dyspozycyjności
  • OFERUJEMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego
  • Zgłoś tę pracę