Elektryk
Randstad Polska
Topola Wielka, Polska
6 d. temu

Szukasz stałej pracy?

Poszukujemy dla firmy o stabilnej sytuacji elektryków!

oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne, roczne);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szeroka oferta benefitów : wczasy pod gruszą, Sodexo, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • zadania

  • Instalacja i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • Przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki;
  • Wykonywanie pomiaru prób po montażu i naprawa instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz ocena ich stanu technicznego;
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych, sterowania i automatyki;
  • oczekujemy

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń przemysłowych
  • i instalacji elektrycznych;
  • Aktualne świadectwa kwalifikacyjne SEP (min. 1kV max 15kV) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych;
  • Wiedza z zakresu podstaw automatyki i miernictwa elektrycznego;
  • Praktyczne umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • Dyspozycyjności do pracy II zmianowej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47