pracownik biurowy - AdMed s.c. Kalisz
AdMed s.c.
Kalisz, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Hurtownia medyczna AdMed s.c. zajmująca się kompleksowym zaopatrzeniem na rynku medycznym, poszukuje nowego pracownika otwartego na współpracę z resztą zespołu.

Poszukujemy mężczyznę chętnego do poszerzania swojej wiedzy, energicznego a zarazem rozmownego. Najlepiej bez nałogów. Praca polega na kontakcie z klientami poprzez połączenia telefoniczne z gotowej bazy klientów.

Nie jest to typowe Call Center, dlatego też praca przebiega szybko i przyjemnie w ciągu dnia. Siedziba firmy znajduje się na terenie Kalisza, praca tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

Weekendy oraz święta wolne. Mile widziana znajomość programu Gestor GT oraz chęci do nauki by praca nie była tylko pracą a czymś w rodzaju hobby.

Wynagrodzenie : podstawa + premie omawiane indywidualnie podczas spotkania w siedzibie firmy. Zapewniamy również karty Benefit System tj.

Multi Sport Plus, Multi Activ.Prosimy o przesyłanie CV w formie .pdf przez platformę lento lub na adres rekrutacja at admed.org.pl

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku