Specjalista w Dziale Logistyki Kontraktowej
Coberon
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych klientów międzynarodowego operatora logistycznego poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista w Dziale Logistyki Kontraktowej Miejsce pracy : WrocławObowiązki : - analiza i optymalizacja procesów logistycznych, - przygotowywanie raportów i statystyk, - analiza zamówień, - modelowanie i dokumentacja procesów logistycznych, - aktualizacja dokumentacji procesowej, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy,Wymagania : -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -znajomość usług logistyki kontraktowej, -analityczne myślenie, -umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem, -znajomość języka angielskiego,Oferujemy : -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -pracę pełną wyzwań, ciekawe stanowisko, możliwość rozwoju, -dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań.

 • Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

  U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku