Pracownik produkcyjno - magazynowy
Komagra Sp. z o.o
Kosów Lacki
4 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • Rozładunek i załadunek dostaw oraz rozmieszczenie materiałów zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały do produkcji oraz odbiór wyrobu gotowego.
  • Kontrola ilościowo - jakościowa dostaw.
  • Prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji.
  • Kompletacja zamówień i zabezpieczanie wysyłek
  • dbałość o czystość w pomieszczeniach produkcyjno - magazynowych.
  • Ścisła współpraca z biurem.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego i / lub magazyniera.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu.
  • Skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym i / lub magazynie wysokiego składowania.
  • Znajomość systemów magazynowych klasy ERP.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, kat. II WJO
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Oferujemy :

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w nowo powstałym obiekcie i nowoczesnych urządzeniach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Program pozapłacowy.
  • Miłą atmosferę.
  • Zgłoś tę pracę