koordynator przepływu materiałów produkcyjnych, stała praca
Randstad Polska
Koźmin Wielkopolski, Polska
5 d. temu

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, wyślij SMS o treści PRACA BOLSIUS na numer 725-233-089, oddzwonimy do Ciebie!

Miejsce pracy : Zalesie Małe.

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i premie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego ,
  • bezpłatny transport do pracy z : Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny
  • zadania

  • przekazywanie zleceń do magazynu i nadzór nad ich realizacją,
  • zapewnienie identyfikowalności materiałów i surowców w procesie dostarczania na linię produkcyjną,
  • kontrolowanie przepływu materiałów pomiędzy magazynami a produkcją,
  • aktualizowanie systemów informatycznych po zakłóceniach w przepływie materiałów (awarie, przestoje, zmiany sekwencji itp.),
  • zwroty materiałów na magazyn,
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,
  • zgłaszanie stwierdzonych rozbieżności i innych nieprawidłowości.
  • oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w łańcuchu dostaw / logistyce w dużym zakładzie produkcyjnym ,
  • wykształcenia min. średniego technicznego,
  • doświadczenia w obsłudze programów typu ERP lub MRP,
  • znajomości sposobów dostaw materiałów na linie produkcyjne i procesów logistycznych,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47