Operator maszyn drukujących
Randstad Polska
Kraków, Polska
5 d. temu

Potrafisz obsługiwać maszyny przemysłowe?

A może pracowałeś już na produkcji i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności?

Poszukujemy operatorów maszyn drukujących i introligatorskich

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżki awansu),
  • dobre zaplecze socjalne w miejscu pracy,
  • atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki,
  • dojazd busem zorganizowanym przez pracodawcę na trzech, trasach (Kazimierza Wielka, Bochnia, Nowa Huta),
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych takich jak : darmowa prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW, bony zakupowe, premie świątczne, dofinansowanie do posiłków w stołówce na terenie zakładu, wczasy pod gruszą, karta sportowa.
  • zadania

  • samodzielna obsługa wybranych modułów maszyny (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny),
  • techniczne działania pomocnicze na maszynie oraz prace konserwujące, regulacja i wymiana elementów technicznych, kontrola systemów sterowania (czujniki, podajniki),
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu.
  • oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub mechaniczne,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (dniówki i nocki po 12 godzin, co drugi weekend pracujący),
  • umiejętności manualne,
  • zmysł techniczny, mechaniczny,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47