Specjalista ds. Handlowych
Grupa ENERIS
Krapkowice, opolskie, Polska
6 d. temu

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Miejsce pracy : Krapkowice

OPIS STANOWISKA :

  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami firmy
  • Aktywna rozbudowa portfela klientów
  • Analizowanie opłacalności oferowanych usług i przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie umów handlowych z wytwórcami i odbiorcami odpadów
  • Nadzór nad realizacją umów i współpraca z poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizowanych zadań
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych
  • Zarządzanie bazą danych klientów
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w ramach wykonywanej działalności
  • CO JEST DLA NAS WAŻNE :

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych
  • Znajomość rynku gospodarki odpadami
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności analizy danych, wyciągania wniosków oraz proponowania rozwiązań
  • Skuteczność w domykaniu transakcji handlowych, aktywna postawa w pozyskiwaniu klientów i umiejętność rozwiązywania problemów
  • CO OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim : bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci
  • Aplikuj