LISTONOSZ- prywatna firma! 2500 zł netto OD ZARAZ bez doświa
Work o'clock
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Work o clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy : LISTONOSZY (operator pocztowy) Miejsce pracy : Wrocław Opis stanowiska : - doręczanie listów zwykłych do skrzynek oddawczych -

cykliczna obsługa przydzielonych rejonów - praca pięć dni w tygodniu Wymagania : - dobra kondycja fizyczna lub chęć jej poprawienia -

wymóg konieczny- niekaralność - sumienność i odpowiedzialność Oferujemy : - miesięczne wynagrodzenie 2 000- 2 500 zł netto -

dodatek do pensji za dojazdy komunikacja miejską - możliwość pracy na pełen etat lub pół etatu - stałą prace - NIEWYMAGANE doświadczenie Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Work o’clock zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku