Kontroler Jakości
BIOAGRA S.A.
Nysa, Opolskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko : Kontroler Jakości Miejsce pracy : Goświnowice OPIS STANOWISKA :

 • Wykonywanie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi;
 • Wykonywanie analiz chemicznych;
 • Nadzór nad sprzętem kontrolno - pomiarowym;
 • Zwalnianie wyrobu do wydania, wydawanie świadectw jakości;
 • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji laboratoryjnej (w tym akcyzowej)
 • Współpraca z poszczególnymi zespołami w Zakładzie;
 • Praca w systemie zmianowym. WYMAGANIA :
 • Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne;
 • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej;
 • Dokładność, rzetelność w wykonywaniu pracy;
 • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole;
 • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego m.in. konduktometru, pH-metru, chromatografu gazowego, cieczowego, spektrofotometru;
 • Znajomość metod chromatograficznych i spektrofotometrycznych;
 • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel. MILE WIDZIANE :
 • Znajomość języka angielskiego;
 • Znajomość analiz zbóż;
 • Znajomość systemów jakości;
 • Znajomość analiz sensorycznych. OFERUJEMY :
 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, po okresie próbnym;
 • Miła atmosfera pracy w przyjaznym zespole;
 • Szkolenia specjalistyczne. Zainteresowanie osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem Formularza. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 • Przesłanie do Spółek z grupy BZK danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez spółkę w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BIOAGRA S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 97A, dalej Spółka z którą można skontaktować się poprzez e-mail w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.

  2.Pani / Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane : 1.w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Spółce , zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016 / 679 (Rozporządzenie 2016 / 679), w związku z przepisami Kodeksu pracy, a w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016 / 679; 2.w celu podjęcia działań koniecznych przed zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016 / 679; 3.dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016 / 679); 4.w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Spółkę podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Spółki , zgodnie art.

  6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia 2016 / 679, polegający na umożliwieniu Spółce obrony swych praw. 3.Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym spółkom z grupy BZK, w zakresie koniecznym do prowadzenia procesu rekrutacji, podmiotom świadczącym usługi na ich rzecz w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT.

  4.Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez 2 lata.

  Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Spółkę.

  Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa. 5.Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie.

  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Spółka prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.

  6.Przysługuje Pani / Panu prawo : dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.

  7.Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016 / 679.

  8.Pani / Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. 9.Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy.

  Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani / Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. w zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy, podanie danych jest dobrowolne.

 • Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek : - BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - BZK Group Sp.
 • z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - Polskie Młyny S.A. ul.

  Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - BIOAGRA-OIL S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy - BIOAGRA S.

  A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa - BZK ALCO ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku