Krupier/ka w kasynie
GRUPA ZPR MEDIA
Opole woj. opolskie
‎1 godz. temu

Krupier / ka w kasynie

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji w branży rozrywkowej.

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Kasynie w Opolu :

Oferujemy :

  • Praca w ekskluzywnym kasynie gry w prestiżowej lokalizacji;
  • Profesjonalne szkolenie w trakcie zatrudnienia nauka wyjątkowego zawodu;
  • Umowa o pracę (pełny etat) oraz atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pakiet medyczny i sportowy na korzystnych warunkach;;
  • Zmianowy system pracy (w tym praca w godzinach popołudniowych i nocnych)
  • Strój służbowy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wynagrodzenie zawsze na czas (podstawowe + premie + napiwki)
  • Obowiązki :

  • Obsługa gości kasyna;
  • Prowadzenie gier
  • Dbanie o porządek na sali gier w kasynie.
  • Wymagania :

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Tabliczka mnożenia / umiejętność liczenia;
  • Sprawność manualna;
  • Dyspozycyjność;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Poczucie odpowiedzialności;
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista;
  • Wykształcenie średnie
  • Zaświadczenie o niekaralności (informujemy jak uzyskać).
  • Zgłoś tę pracę