Praca dla monterów konstrukcji stalowych
Altertechnika
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Altertechnika z siedzibą w Płocku działająca od 4 lat na rynku krajowym jak i zagranicznym poszukuje MONTERÓW KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Oferujemy projekt długoterminowy na terenie kraju. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, terminową wypłatę oraz zaplecze socjalne.

Wymagamy doświadczenia w zawodzie, znajomości rysunku technicznego oraz rzetelności i abstynencji. Biuro czynne : pon pt : 8.

00-16.00 w Płocku przy ul. Bielskiej 57 lok.7 (24) 366 66 26 531 001 717 535 008 271 Prosimy wysłać CV na adres rekrutacja altertechnika.

pl w temacie wpisując KONSTRUKCJE. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2016r. poz.922) . Zastrzegamy sobie prawo z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku