Lektor Języka angielskiego Praktykant/Student
Szkoła Jęzkowa Leader School
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Prestiżowa Szkoła Języków Obcych marki Leader School posiadająca 28 Placówek i 42 Licencje w Polsce .Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiskoLEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO Praktykant / StudentSzkoła Języków Obcych Leader School Słomniki jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Polsce.

W związku z rozwojem oraz coraz większą liczbą uczniów poszukujemy kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy.

Zajęcia prowadzimy głównie dla dzieci i młodzieży. Uczymy w małych grupach oraz indywidualnie.Miejscem wykonywania pracy będą Słomniki , MiechówOd kandydatów oczekujemyznajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym zaangażowania w wykonywaną pracę punktualności, uczciwości posiadania dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych filologiiOferujemyinteresującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce możliwość rozwoju zawodowego szkolenia oraz nadzór metodyczny przez cały okres prowadzenia zajęć , zajęcia prowadzone według metody możliwość awansu Praktykant , Senior Teachera ,Metodyk, Manager Projektów szkolenia premie i nagrody Ochronę medyczną materiały dydaktyczne bloki zajęć terminowe wynagrodzenie Do dyspozycji samochód służbowy zaplecze socjalne pokój lektorski z dostępem do komputera , drukarki i internetuUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku