Lektor Języka angielskiego Praktykant/Student
Szkoła Jęzkowa Leader School
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Prestiżowa Szkoła Języków Obcych marki Leader School posiadająca 28 Placówek i 42 Licencje w Polsce .Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiskoLEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO Praktykant / StudentSzkoła Języków Obcych Leader School Słomniki jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Polsce.

W związku z rozwojem oraz coraz większą liczbą uczniów poszukujemy kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy.

Zajęcia prowadzimy głównie dla dzieci i młodzieży. Uczymy w małych grupach oraz indywidualnie.Miejscem wykonywania pracy będą Słomniki , MiechówOd kandydatów oczekujemyznajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym zaangażowania w wykonywaną pracę punktualności, uczciwości posiadania dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych filologiiOferujemyinteresującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce możliwość rozwoju zawodowego szkolenia oraz nadzór metodyczny przez cały okres prowadzenia zajęć , zajęcia prowadzone według metody możliwość awansu Praktykant , Senior Teachera ,Metodyk, Manager Projektów szkolenia premie i nagrody Ochronę medyczną materiały dydaktyczne bloki zajęć terminowe wynagrodzenie Do dyspozycji samochód służbowy zaplecze socjalne pokój lektorski z dostępem do komputera , drukarki i internetuUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku