inspektor wsparcia sprzedaży
Randstad
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
4 d. temu

job description

Masz doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży, obsługi klienta lub logistyki / transportu?

Chciałbyś rozwijać się w tym zakresie?

Mamy ciekawą pracę w Kostrzynie nad Odrą

oferujemy

Umowa o pracę na zastępstwo minimum 1,5 roku, bezpośrednio z pracodawcą

Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

zadania

Kontrola rozliczeń zakładu :

  • Kontrola przepływu faktur i obiegu dokumentów;
  • Merytoryczna weryfikacja faktur kosztowych dotyczących realizowanych usług;
  • Kontrola i wyjaśnianie nieprawidłowości w procesie rozliczeń należności i zobowiązań;
  • Sprawdzanie dokumentacji przygotowanej do fakturowania;
  • Przygotowywanie raportów rozliczeniowych;
  • Wsparcie pracowników wytwórni w obsłudze klientów;
  • Pomoc organizacyjna dla wytwórni w procesach logistycznych;
  • oczekujemy

  • Minimum wykształcenia średniego (preferowane o profilu ekonomicznym lub budowlanym);
  • Doświadczenia w dziale wsparcia sprzedaży, obsługi klienta lub logistyki / transportu;
  • Dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office (PowerPoint, Excel);
  • Znajomości systemu SAP - będzie dodatkowym atutem;
  • Zadzwoń lub wyślij sms o treści praca"Kostrzyn" oddzwonimy. Tel. 501 331 880

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych