Staż w dziale Marketing&PR
Fabryka Marketingu
Ratuszowa, Warszawa, Poland
3 d. temu

Obowiązki

  • Współpraca z podwykonawcami i zarządzanie ich pracą,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Tworzenie treści na social media i stronę internetową.
  • Wymagania

  • Dobra organizacji pracy, dokładność i punktualność,
  • Entuzjazmu i chęci do pracy,
  • Znajomości rynku reklamy internetowej,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • Kreatywności i inicjatywa,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Duża samodzielność w działaniu i myśleniu.
  • Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Samodzielne stanowisko i możliwość pozostania z nami po ukończonym stażu,
  • Szkolenia ze specjalistami marketingu online,
  • Rozwój i wynagrodzenie.
  • Zgłoś tę pracę