Młodszy Specjalista ds. logistyki
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie
4 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bielany Wrocławskie

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
  • Możliwości rozwoju i doskonalenia nowych kompetencji i umiejętności
  • Doskonalenie znajomości narzędzi oraz systemów wspierających procesy produkcyjne
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • Dofinansowanie karty MultiSport (karta MultiSport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych w wysokości 37,20 zł) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • Wiele innych dodatków pozapłacowych
  • Wymagania :

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień oraz przepisów transportowych
  • Znajomość przepisów i procedur celnych
  • Wysokie zdolności organizacji pracy własnej
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i proponowania rozwiązań w sytuacjach niestandardowych
  • Zadania :

  • Przygotowywanie tygodniowych planów wysyłek oraz nadzór nad ich realizacją
  • Ścisła współpraca z zespołami wspierającymi procesy produkcyjno-planistyczne w celu terminowej realizacji zamówień oraz wysyłek
  • Monitorowanie statusu dostaw i reagowanie na ewentualne opóźnienia
  • Współpraca ze spedytorami oraz przewoźnikami w zakresie m.in. zlecanych wysyłek / dostaw, weryfikacji cen
  • Współpraca z agencjami oraz organami celnymi w celu przygotowywania i składania poprawnej dokumentacji
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Administrowanie dokumentacją magazynową i transportową, w tym weryfikacja faktur
  • Zgłoś tę pracę