Kierowca międzynarodowy kat. C+E
LOGISERV GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA
Strzegom, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Miejsce pracy : Strzegom

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowców z kategorią C+E do transportu kontenerów BDF

Dystrybucja mebli bezpośrednio z fabryki oddalonej o 50 km od Zgorzelca do klientów na terenie Niemiec (95% tras, reszta Austria, Beneluks, Szwajcaria).

Praca w podwójnej obsadzie.

Baza z bezpłatnym parkingiem na samochody osobowe znajdująca się w miejscowości Iłowa (woj. lubuskie, 68-120).

Baza z zapleczem sanitarnym na terenie Niemiec przeznaczona na postoje w środku tygodnia.

Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym.

Odpinanie i przepinanie kontenerów BDF.

Dostawa towarów do klienta.

Rozładunek towarów u klienta za pierwsze drzwi przy pomocy wózków transportowych.

Dbanie o stan techniczny zestawu jak i o kontenery BDF.

Ekonomiczna jazda.

Informowanie o ewentualnych opóźnieniach w dostawie lub rozładunkach.

Nasze wymagania

Aktualne prawo jazdy kat. C+E.

Uprawnienia na przewóz rzeczy

Karta kierowcy.

Orzeczenie lekarskie.

Aktualne badania psychologiczne.

Mile widziane doświadczenie w pracy na BDF.

Mile widziane zespoły.

To oferujemy

Łączne wynagrodzenie netto powyżej 8600 zł przy 18 przepracowanych dniach w miesiącu, a nawet do 10500 zł przy 21 dniach.

Stabilne i pewne zatrudnienie.

Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5000 zł brutto (podstawa 4350brutto + 650 brutto premii za brak szkód / skarg ).

Za każdy dzień pobytu za granicą 350,00 zł dodatku.

Dodatkowo możliwość uzyskania premii za spalanie 650 zł brutto.

Nowoczesny tabor marki DAF XF (pojazdy przypisane do zespołów).

Bony świąteczne.

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Wypłatę wszelkich świadczeń zgodnie z Kodeksem Pracy (np. nadgodziny, praca w nocy, praca w święta, dyżury itp.).

Dla osób, które chciałyby się przebranżowić i poważnie myślą o zawodzie kierowcy w transporcie międzynarodowym w kategorii C+E wraz z uprawnieniami na przewóz rzeczy, zapewniamy pokrycie kosztów w / w uprawnień.

O nas

PRACA DLA KIEROWCÓW MIĘDZYNARODOWYCH C+E

weekendy w domu, 8600 zł na rękę

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonów :

 • 48 887084201
 • 48 887084205
 • Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LOGISERV GROUP sp. z o.

  o. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w : Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : info logiservgroup.pl.Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : info logiservgroup.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku