Pracownik produkcji
Adecco Poland Sp. z o.o.
Wieruszów, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, firmy będącej producentem mebli tapicerowanych od ponad 27 lat, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

COVID-19 pozbawił Cię pracy?

Szukasz NOWEGO stabilnego zatrudnienia?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania :

  • Dbałość o najmniejsze detale zgodnie z wymogami klienta
  • Właściwe i terminowe realizowane planów produkcyjnych
  • Efektowe i estetyczne wykonywanie pracy
  • Kogo szukamy?

  • Pracowników produkcji w firmie meblowej
  • Osób posiadających zdolności manualne
  • Pracowników gotowych pracować na akord
  • Pracowników dokładnych, systematycznych i zorganizowanych
  • Współpracując z nami zyskujesz :

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miesięczny okres próbny pozwalający wdrożyć się w specyfikę pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią
  • Pieniądze zawsze na czas
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Chcesz poznać więcej informacji? APLIKUJ!

    Miejsce pracy : Mroczeń