Opiekunka do Pani w Leverkusen
HDOmedical Sp. z o.o.
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Opiekunka do Pani w Leverkusen Planowany termin wyjazdu : 02.11.2020 na min. 2 miesiące Wymagania : opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy będzie zaletą Wynagrodzenie (Euro netto / miesiąc) : 1700 € + 180€ zwrot kosztów podróży plus premia świąteczno-noworoczna Miejsce : 51379 Leverkusen Opis zlecenia : Pani 78 lat, 65 kg.

Podopieczna po złamaniu miednicy i barku potrzebuje wsparcie we wszystkich codziennych czynnościach. Pani czasami budzi się w nocy i potrzebuje pomocy przy skorzystaniu z toalety.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym wraz z mężem. Dla opiekunki przygotowany jest pokój z własną łazienką i dostęp do internetu.

Na miejscu jest do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów, z którego można korzystać przy okazji zakupów. Do obowiązków opiekunki należy pomoc, ćwiczenia z seniorką i prowadzenie gospodarstwa domowego. Zgłoś się już dziś!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku