Konsultant ds. Obsługi Klienta - Gdynia Redłowo
Recrew HR
Gdynia, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Recrew HR obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko : Konsultant ds. Obsługi Klienta - Gdynia Redłowo Wymagania : -

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, -Nastawienie na realizację celów sprzedażowych, -Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, -

Dyspozycyjność, -Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta. Do Twoich obowiązków będzie należało : -Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez telefoniczne przedłużanie umów, -

Obsługa połączeń wychodzących, -Budowanie relacji z klientami korzystającymi z usług firmy poprzez sprzedaż dodatkowych produktów, -

Realizacja planów sprzedażowych, -Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych. Nasz klient oferuje : -

Wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe po pierwszym miesiącu pracy, -Płatne szkolenie z kompetencji sprzedażowych i obsługi klienta, -

Kartę Multisport , -Nowoczesne środowisko pracy, -Młody i przyjazny zespół, -Pracę 6,5 h / dziennie; od poniedziałku do piątku + 2 soboty -

Zatrudnienie bez pośrednictwa agencji. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres : z nr ref : SP / RED / GDY.

Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku