Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!
Concept Plus
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko : Pracownik produkcji (k / m) bez znajomości języka - również dla par!Miejsce pracy : Haren (Ems) / WietzeAplikuj już dziś!Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.

in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.Zakres obowiązków : Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np.

kurczak w przyprawach z warzywami Odważanie produktów Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnychWymagania : Umiejętność pracy w zespole Wytrzymałość fizyczna Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana! Gotowość do pracy dwuzmianowej Mile widziany własny samochódOferujemy : Pracę od zaraz! Boisz się ewentualnych obostrzeń?

W razie wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się i przekraczaniu granicy otrzymasz przepustkę jako pracownik firmy niezbędnej do utrzymania systemu! Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto / h, a po 3 miesiącach 12,50 € brutto / h!Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max.

2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień Przez pierwsze 5 dni kwarantanny po przyjeździe zakwaterowanie jest za darmo! Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy Składki i podatki odprowadzane w Niemczech Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne Tanie obiady w stołówce zakładowej Bezpłatną odzież roboczą Wsparcie polskiego koordynatoraKONTAKTConcept Plus Sp.

z o.o. oddział Bydgoszczbydgoszcz cp-personal.comTel. +48 517 677 609Tel. +48 517 675 433

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku