Data Scientist / Big Data Engineer
IT-Leaders
Łódź, PL
‎21 godz. temu

Poszukujemy Data Scientist / Big Data Engineer, dla jednego z naszych klientów z branży finansowej. Jeśli lubisz wyzwania i pracę z ludźmi, chciałbyś dalej rozwijać się w obszarze IT i realizować ambitne zadania, to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! : )Jako członek zespołu, będziesz odpowiedzialny za : Rozwój aplikacji, która dotyczy milionów użytkowników każdego dnia, Tworzenie nowych modeli ML lub rozwój już istniejących, Pisanie kodu, Analiza TB danych w celu poprawy jakości rozwiązań.

Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeżeli : ✔️ Masz przynajmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w zakresie tworzenia rozwiązań Data Science / Big Data,✔️ Posiadasz wiedzę z zakresu tworzenia modeli uczenia maszynowego oraz ich ewaluacji,✔️ Programujesz przy użyciu języków Python, Scala lub Java,✔️ Pracowałeś z narzędziami Big Data : Spark, Hadoop, Hive etc.

Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w chmurze Azure oraz z PowerBi.Dołączając do Margo możesz liczyć na : Ambitne projekty w międzynarodowej firmie konsultingowej Umowę o pracę bądź współpracę w oparciu o model B2B Benefity takie jak : opieka medyczna (przy UoP) i karta sportowa (przy UoP i B2B) Dofinansowanie szkoleń, egzaminów certyfikacyjnych, studiów podyplomowych Szkolenia wewnętrzne i możliwość korzystania z naszego know-how Możliwość darmowego korzystania z naszej biblioteki Indywidualne podejście i możliwości rozwoju (planowanie ścieżki kariery, możliwość zmiany projektu i stanowiska, możliwość angażowania się w działania pozaprojektowe z dodatkowym wynagrodzeniem) Możliwość wpływu na kształt firmy, otwartość na Twoje pomysły i chęć ich wdrażania Bardzo dobrą atmosferę pracy, wyjścia integracyjne

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku