Specjalista ds. Kluczowych Klientów ( umowa o pracę )
Helios S.A.
Starachowice, Świętokrzyskie
9 d. temu

Helios S.A. poszukuje do kina w Starachowicach osób chętnych do pracy na następującym stanowisku : Specjalista ds. Kluczowych Klientów ( umowa o pracę ) Nr ref.

SKK / STA / 2018 Miejsce pracy : Starachowice Wymagania wobec kandydatów :

 • wykształcenie minimum średnie
 • doświadczenie w sektorze sprzedaży mile widziane
 • zdolność interpersonalne, komunikatywność
 • kreatywność
 • biegła znajomość pakietu MS Office
 • pełna dyspozycyjność
 • odporność na stres
 • operatywność i wysoka kultura osobista
 • prawo jazdy kat. B Termin nadsyłania ogłoszeń mija 05.08.2018. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, zdjęcia i CV wraz z numerem referencyjnym (w temacie e-
 • mail) na adres e-mail : Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. PAMIĘTAJ!!! Aplikując w powyższym procesie rekrutacyjnym nie zapomnij umieścić klauzuli o treści : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.

  A. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem." Jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura rozpatrywana była także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, należy wyrazić zgodę w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.

  A. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy / a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie.

  Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem." Przesłanie do Helios Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi ( Helios ) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.

  22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Helios w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Zapoznaj się z poniższymi informacjami : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Helios Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi przy al.

  Kościuszki 17, 90-418 Łódź (Administrator). 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się poprzez e-

  mail w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. 3. Pani / Pana dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane : a.

  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aktualnie prowadzonego przez Administratora na podstawie art., 6 ust. 1 lit b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016 / 679 (Rozporządzenie 2016 / 679), a w zakresie w jakim podał(a) Pan / Pani także dane fakultatywne podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art.

  6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016 / 679); b. w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art.

  6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016 / 679) c. w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art.

  6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016 / 679). 4. Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT.

  5. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Administratora, a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody do momentu jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia otrzymania aplikacji.

  Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

  Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.

  6. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną. 7. Przysługuje Pani / Panu prawo : dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.

  8. Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016 / 679.

  9. Pani / Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. 10. Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora dla celów prowadzenia rekrutacji.

  Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani / Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych przez Administratora podanie danych jest dobrowolne.

  11. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora dostępnych jest w sekcji Polityka prywatności oraz Polityka transparentności na stronie internetowej www.helios.pl.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku