technik liniowy
Randstad
Skarbimierz-Osiedle, Opolskie
‎11 godz. temu

job description

Posiadasz wykształcenie mechaniczne / elektryczne, a czytanie instrukcji technicznych to dla Ciebie pestka? Poszukujemy doświadczonego technika liniowego, który usunie każdą awarię z maszyn produkcyjnych słodkiej fabryki czekolady w Skarbimierzu-Osiedle.

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie przez Klienta w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią miesięczną,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny, multisport),
  • bezpłatny transport z wybranych miejscowości np. z Brzegu, Nysy, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Wiązowa,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • miłą atmosferę pracy w słodkiej fabryce czekolady : )
  • zadania

  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji,
  • konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii,
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne,
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców.
  • oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechanik),
  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, 4- brygadowym.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych