Kasjer/sprzedawca Skawina
Łukasik
Skawina, Małopolskie
14 d. temu
source : Lento.pl

OSOBA DO UTRZYMYWANIA PORZĄDKU MIEJSCE PRACY : Skawina ul. Korabnicka WYMIAR PRACY : pełen etat Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego.

W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy osób,które pomogą nam w utrzymaniu porządku na terenie naszego sklepu.

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na terenie sklepu ( zamiatanie, mycie podłogi maszyną myjącą.) Co oferujemy?

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • praca na cały etat lub możliwość zatrudnienie w innych wymiarach czasu pracy,
 • dobrą atmosferę w pracy,
 • wsparcie finansowe i rzeczowe w trudnych sytuacjach losowych,
 • zniżki na usługi medyczne w wybranych placówkach,
 • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885 062 020 lub wysłanie wiadomości zawierającej : imię, nazwisko, numer kontaktowy lub CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach i formularzach oraz zebranych podczas procedury rekrutacyjnej, przez FIRMA HANDLOWO-
 • USŁUGOWA ŁUKASIK STANISŁAW ŁUKASIK SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą w Zielonkach, przy ul. Wiarusa 15, kod pocztowy 32-087, nr KRS 149066 (zwaną dalej : Administratorem ), w celu rekrutacji prowadzonej przez Administratora.

  Niniejsza zgoda obejmuje wszystkie procesy rekrutacyjne w okresie roku od otrzymania moich danych lub do jej odwołania. Dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora.

  Zostałem(-am) poinformowany(-a) przez Administratora o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, jak również że zgoda ma charakter dobrowolny, a jej niewyrażenie skutkować będzie nie wzięciem mnie pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Jednocześnie oświadczam, że zostałem / -am pouczony / -a przez administratora danych o prawach przysługujących mi w związku z udzieloną zgodą, w tym o prawie do : -

  dostępu do danych, do otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, jak również o prawie do przenoszenia danych i prawie do bycia zapomnianym .

  Wycofać zgodę oraz skorzystać z pozostałych uprawnień można poprzez wysłanie wiadomości e-mail. - wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku