Pracownik/ca Ochrony
Securitas Polska Sp. z o.o.
Augustów, podlaskie, PL
3 d. temu
source : StepStone

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Poszukujemy osób :

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • znajomość obsługi komputera.
  • Oferujemy :

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Zakres obowiązków :

  • liczenie towarów mankogennych,
  • obsługa systemu CCTV,
  • ujęcia sprawców kradzieży,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.
  • Zgłoś tę pracę