KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA
Actio HR
Straszyn, Polska
2 d. temu

Opis

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Miejsce Pracy : Straszyn

Numer referencyjny : SOK / 03 / 19

Opis stanowiska :

  • Udzielanie informacji dotyczących asortymentu firmy,
  • Kontakt telefoniczny z Klientami, zarówno połączenia przychodzące jak i wychodzące,
  • Dbanie o pozytywne relacje ze stałymi Klientami,
  • Przeprowadzanie badań ankietowych,
  • Umawianie spotkań,
  • Prezentowanie oferty firmy,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym : 8-16 i 11-19,
  • Od Kandydatów wymagamy

  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Nienagannej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Poprawnego posługiwania się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • Możliwość dojazdu autobusem firmowym na pierwszą zmianę (trasa : Gdańsk - Straszyn)
  • Pełen etat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju : możliwość awansu już po okresie próbnym.
  • Opis dodatkowy :

    Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie : 1. obowiązkowo Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnymSOK / 03 / 19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

    z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .

    2. dobrowolnie Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

    z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp.

    z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych