Zatrudnię dietetyka
Jolanta
Przeworsk, Podkarpackie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię Dietetyka / Doradce zywieniowego do Centrum Naturhouse w Przeworsku Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów.

Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum. Obowiązki : - współpraca z pacjentami zgodna ze standardami firmy - dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb pacjenta - egzekwowanie przekazywanych zaleceń, wspieranie i motywowanie pacjenta w trakcie kuracji - budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentami - dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie Wymagania : - wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : żywienie i dietetyka lub technologia żywności i żywienie człowieka) - komunikatywność i wysoka kultura osobista - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie - zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu - mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta Oferujemy : - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia) - bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy - możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila : naturhouse.

przeworsk(małpa) o2.pl W CV prosimy zawrzeć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku