Poszukuje Szwaczek do Anglii - Portswood
BW AGENCY
Opoczno, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

BW to niezależna europejska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w zatrudnianiu pracowników z Unii Europejskiej Nasi klienci to zarówno małe, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje.

Zatrudnimy doświadczone SZWACZKI do pracy przy szyciu tapicerki meblowej oraz przy szyciu ze skóry, mamy tez oferty do innych szyc odziez firany rekawiczki itp Oferta : Oferujemy stałą, stabilną i legalną pracę w dobrze zorganizowanym zespole oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (7.

89 do 9 futna na godzinę) . Stwarzamy możliwość pracy w nadgodzinach. , pomagamy w znalezieniu zakwaterowania. Wymagania : Wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku szwaczki, punktualności, oraz sumiennego podejścia do pracy.

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT. Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV na adres e-mail :

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku