Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej
Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
Wiązowna, Mazowieckie
1 min. temu
source : Lento.pl

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu k.Warszawy poszukuje lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej Oferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie - czas pracy i formę zatrudnienia uzależnione od preferencji lekarza Miejsce pracy :

 • Zagórze, Józefów, Otwock, Warszawa Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w Państwa aplikacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku