Mistrz Produkcji - 2 zmiany - atrakcyjne warunki!
Foram
Wolsztyn, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma Foram mieszcząca się w Karpicku zatrudni na stanowisko : MISTRZ PRODUKCJIZakres obowiązków : - Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego i terminowej obsługi zleceń, - Organizacja pracy zespołu podział zadań i monitorowanie ich wykonania, - Wsparcie pracowników w bieżących problemach poprzez udzielanie koleżeńskiej pomocy współpracownikom przy wykonywaniu przez nich zadań służbowych, - Rozwój umiejętności technicznych podległych pracowników, - Nadzorowanie przeglądów serwisowych zgodnie z harmonogramem, - Pomoc bezpośrednim przełożonym w codziennym zarządzaniu działami, - Okresowe informowanie bezpośredniego przełożonego o postępie pracy, napotkanych trudnościach oraz o podjętych środkach zabezpieczających wykonanie nałożonych zadań, - Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy, - Nadzór nad bezpieczeństwem, dyscypliną i jakością pracy podległych pracowników.

 • Wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku w organizowaniu i kontroli pracy zespołu produkcyjnego; - Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
 • Dyspozycyjność i sumienność - Znajomość obsługi komputera - Możliwość rozpoczęcia stosunku pracy nie później niż 2 tygodnie od pozytywnej decyzji rekrutacyjnejOferujemy : - Możliwość szybkiego osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, w zależności od efektów pracy oraz zaangażowania, - System pracy dwuzmianowy od poniedziałku do piątku, - Umowę o pracę, - Ubezpieczenie grupowe, - Możliwość rozwoju i awansu, - Szkolenie na stanowisku pracy, - Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Kontakt telefoniczny tylko w godzinach 7 : 00-15 : 00.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku