pracownik produkcji / Zimna Wódka / 4200 zł / bezpłatne dojazdy!
Randstad Polska
Strzelce Opolskie, Polska
1 d. temu

Praca w fotelach z widokiem na szybki awans . Bądź pierwszy i zajmij sobie miejsce. Praca od zaraz!

Światowy producent foteli pojazdów użytkowych otwiera nowoczesny zakład w strefie ekonomicznej w Zimnej Wódce. Podwieziemy Cię do pracy za darmo z pobliskich miejscowości.

Super stawka 4200 zł brutto, umowa o pracę bezpośrednio z firmą, doświadczenie nie jest wymagane. Jeśli masz doświadczenie, to porozmawiajmy.

Złap okazje i zgłoś się już dziś. Pamiętaj, okazję mają to do siebie że lubią uciekać.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie : 4200 zł brutto + pakiet korzyści
  • bezpłatny transport z pobliskich miejscowości
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • szkolenia wprowadzające pod opieką doświadczonych instruktorów
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym zakładzie
  • życzliwa atmosfera
  • realne możliwości awansu, po około 3 miesiącach
  • zadania

  • montaż podzespołów foteli pojazdów użytkowych
  • kontrola jakości
  • oczekujemy

  • praca do przyuczenia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej
  • Zapraszamy! Zgłoś się już dziś bądź zadzwoń pod numer 667 890 038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47