Magazynier z UDT - wynagrodzenie 3400 zł brutto + premie!
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Długołęka, Oleśnica, Trzebnica, Wrocław, dolnośląskie
4 d. temu
source : Goldenline

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów - specjalista w branży logistycznej - poszukuje Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.

Oferujemy :
  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia równą 3400 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • gwarancję wynagrodzenia w terminie
  • na początku naszej współpracy zapewniamy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia
  • Twoje zadania :

  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego.
  • Idealny Kandydat posiada :

  • gotowość do pracy 3- zmianowej
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Chcesz do nas dołączyć?

    Wspaniale, wyślij do nas swoje CV, a już niedługo będziesz mógł / mogła cieszyć się nową pracą!

    Zadzwoń : 508 351 455 lub napisz : k.piatek ksservice.pl

    brbr

    Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych