kierowca autobusu .Kat D Trier Niemcy z kwatera
Arkadiusz
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.

Komunikacja pdmiejska Trier obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko : Kierowcy autobusu Miejsce pracy : okolice Trier, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione i czesciowo oplacone przez caly okres pracy : pojedyncze pokoje, tylko media do placenia) START poczatek grudnia WYMAGANIA : prawo jazdy kat.

D kod 95 KILKA STANOWISK PRACY znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ZAKRES OBOWIĄZKÓW : jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach naokolo Trier praca czasami tez w weekendy ranne i popoludniowe zmiany .

rozpoczecie na poczatku grudnia WYNAGRODZENIE : wynagrodzenie : 15 € / godz czyli min 2700€ brutto + nadgodziny 25% i nocki 10% extra platne.

diety 4 i 6€ gdy dzielona sluzba / diensty + 13.50 € extra za dzien jesli wypada dzielona sluzba swieta i niedziele rowniez extra platne (50 i 100%) stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Weihnachtsgeld 409€ i Urlaubsgeld 13.81€ świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (mozliwosc duzej ilosci nadgodzin : zarobki nawet do 2500€ na reke)Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie : 17€ / godz, czyli 2880€ brutto ) + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 200€ za nadgodziny.

czyli w sumie ok 3200€ brutto premie + 15%dodatki za nocne godziny + extra platne 30% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE.

WSZYSTKO CO PONAD 180 godz JEST WYPLACANE (17€ na start, a jesli 10 lat praktyki zawodowej to 18€) stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

WEIHNACHTSGELD 1500€ i URLAUBSGELD 400€ świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku