Produkcja - umowa o pracę ! Cieszyn
IQS
Cieszyn, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma IQS Polska, zajmująca się kontrolą jakości w branży motoryzacyjnej poszukuje osób do pracy na odcinku poprodukcyjnym, na stanowisku : Pracownik wsparcia produkcji Miejsce pracy : Cieszyn Praca lekka, proste obowiązki - dla każdego ! Nie masz doświadczenia lub nie znasz się na samochodach?

 • Nie szkodzi, wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcją; Co będziesz robił : - sprawdzał, czy części do produkcji samochodów są poprawnie wykonane;
 • obsługiwał proste maszyny produkcyjne; Jakich potrzebujemy ludzi : - rzetelnych - komunikatywnych - potrafiących utrzymać porządek w swoim miejscu pracy;
 • Co dajemy od siebie : - pracę tylko od poniedziałku do piątku na 2 zmiany; - przez pierwsze 1 do 3 miesięcy (zależy od zaangażowania kandydata) proponujemy umowę zlecenie + ZUS, później proponujemy umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z klientem;
 • pełne wdrożenie do pracy; - stabilność zlecenia - mamy wielu klientów; - dogodną lokalizację zakładu; - stałą opiekę Koordynatora, który pomoże Ci szybko opanować powierzone zadania.
 • Nie czekaj! Aplikuj już dziś! W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp.

  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne." Jeżeli wyraża Pan / Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli : "Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp.

  z o.o." Informujemy, że Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.

  o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 15073 0, NIP 631236631 7, REGON 277958168 .

  Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp.

  z o.o. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane.

  Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku