PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ praca w nowoczesnej placówce
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Wrocław
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ praca w nowoczesnej placówce Wrocław

Opis stanowiska

  • Asystowanie przy zabiegach
  • Sterylizacja narzędzi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania zamówienia materiałów i leków wykorzystywanych w gabinetach i przy zabiegach
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w tym w zakresie asystowania przy zabiegach chirurgicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach otwarcia kliniki ( 8.00-20.00)
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Równoważny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej
  • Możliwość rozwoju
  • Zgłoś tę pracę