Specjalista ds. obsługi klienta
Elefanco
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Specyfika pracy : Aktywna sprzedaż publikacji i portali jednego z największych wydawnictw informacji fachowej. Bazy : Gotowe bazy firm Klienci , którzy korzystają z produktów.

Godziny pracy : poniedziałek piątek 8 : 00-15 : 30 Stawka za godzinę pracy (dwa warianty) : 16,00 zł brutto; oraz premia uznaniowa za wynik sprzedaż Czas trwania szkolenia : Średnio 3 dni szkolenia (po 5 godzin dziennie).

Szkolenie jest płatne. Warunki zatrudnienia : - umowa o dzieło - umowa zlecenie umowa o pracę ( po okresie próbnym 3 miesięcy) Konkursy (dzienne, tygodniowe, miesięczne) Dodatkowe korzyści : -

Praca stacjonarna biurze, - Możliwość rozwoju w strukturach firmy, - dedykowany na stałe do projektu Trener jak bieżące wsparcie jakościowe, merytoryczne, techniczne, bieżąca pomoc przy pracy.

 • możliwość wykupienia pakietu medycznego w LUX MED Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV dołączając poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku