Opieka srodowiskowa - Anglia
Paladins Care
Katowice, PL
‎8 godz. temu
source : Europa.jobs
 • Opieka srodowiskowa.Praca polega na odwiedzaniu klientow (osoby starsze, osoby niepelnosprawne) w prywatnych domach i udzielaniu pomocy w podstawowych czynnościach, takich jak;
 • kąpiel, toaleta, podanie lekarstw, przygotowanie i podanie posiłków, pomoc w wykonaniu obowiązków domowych i inne czynności w zależności od potrzeb klienta.

  Podopieczni nie wymagają ciągłej opieki, potrzebują jedynie wsparcia w niektórych istotnych aspektach życiowych.Wymagania!!! Posiadanie prawa do pracy w UK (settled, pre-settled status) WARUNEK KONIECZNY - Minimum komunikatywna znajomość j.

  angielskiego w mowie i piśmie- Mile widziane wczesniejsze doświadczenie w sektorze opieki- Ważne prawo jazdy i gotowość do jazdy w Wielkiej Brytanii- Troskliwa i pozytywna osobowość- Umiejętność zapewnienia poufności danych osobowych- Umiejętność pracy z własnej inicjatywy jak również w zespole- Punktualność- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymiOferujemy- Minimum 40 godz / tyg- Ubezpieczenie emerytalne- Platny urlop - 28 dni pro rata- Wynagrodzenie brutto : - £10.

  40 / godz (pon - pt)- £10.80 / godz ( sob - nd)- Platny czas dojazdu do klientow- Dostęp do samochodów służbowych, badz doplata £0.

  25za mile dla pracownikow posiadajacych wlasny samochod.- Pomagamy w organizacji zakwaterowania

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku