Doradca Klienta - Salon W.KRUK - Aleja Bielany Kobierzyce
W.KRUK S.A.
Kobierzyce, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.

W ponad 130 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta - Salon W.KRUK Miejsce pracy : Aleja Bielany / Kobierzyce Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy odpowiedzialna jest za profesjonalną obsługę Klienta, dbałość o wysokie standardy, realizację celów sprzedażowych oraz współpracę z całym zespołem.

W.KRUK to marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy przekonani, że za sukces naszej marki odpowiedzialni są ludzie, a najlepszy zespół doradców tworzą osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem.

Niezależnie od tego czy masz 20 +, 30 + czy 40+ lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować Klientom i współpracownikom.

Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonuje Cię biżuteria i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu! Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • pracę w wymiarze 3 / 4 etatu,
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 • przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
 • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
 • dofinansowanie do karty MultiSport,
 • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
 • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie klauzuli : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez administratora zbioru danych osobowych W.

  KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie (31-462), przy ul. Pilotów 10. Jestem świadomy(a), że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów procesu rekrutacji oraz że mam prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

  Obowiązek informacyjny : Proces rekrutacji prowadzony jest przez : W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 10, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000500269 jako administratora danych osobowych ( Administrator ).

  Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z realizacją aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji.

  Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres przeprowadzania przez Administratora bieżących oraz przyszłych rekrutacji maksymalnie przez okres jednego roku.

  Administrator informuje, że przysługuje Panu / Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pana / Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Przysługuje Panu / Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  W celu cofnięcia zgody prosimy o wysłanie wiadomości email na adres lub wysłanie listu na adres podany na wstępie niniejszej informacji.

  Administrator informuje, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan / Pani, iż przetwarzanie dotyczących Pana / Pani danych osobowych narusza przepisy prawa.

  Dane osobowe zbierane są od Pana / Pani. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

  Brak podania danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

  Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych u Administratora : adres e-mail Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych : W.

  KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 10 ( Administrator ) w celach niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

  Wiem, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku